СБУ просить українців повідомляти про підозрілі предмети та осіб

У зв’язку із загостренням ситуації у зоні проведення антитерористичної операції Служба безпеки України закликає громадян у всіх регіонах країни бути пильними та інформувати правоохоронців про виявлені підозрілі предмети та осіб.

«Громадяни можуть анонімно повідомити СБУ про такі випадки за номерам гарячої лінії 0 800 501 482 та за телефонами довіри регіональних управлінь спецслужби», – йдеться у повідомленні СБУ у «Facebook».

 

В СБУ стверджують, що ситуація з антитерористичною загрозою перебуває під контролем, і нагадують, що згідно з вимогами постанови Кабінету міністрів України від 18.02.2016 № 92, керівником АТЦ СБУ ухвалено рішення щодо встановлення таких рівнів терористичних загроз: «червоний» – Донецька та Луганська області, АР Крим; «жовтий» – Запорізька, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська та Чернігівська області; «синій» – Дніпропетровська, Закарпатська, Рівненська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Київська області та м. Київ; «сірий» – Вінницька, Волинська, Житомирська, Івано-Франківська, Кіровоградська, Львівська, Полтавська та Тернопільська області.

 

В спецслужбі  наголосили, що зазначена постанова є відкритою, громадяни можуть ознайомитися із заходами, що вживаються суб’єктами боротьби з тероризмом відповідно до визначених рівнів терористичних загроз.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0