СБУ запобігатиме спробам незаконного тиску на бізнес – Грицак

Служба безпеки України буде твердо і рішуче запобігати спробам незаконного тиску на бізнес. Про це заявив голова СБУ Василь Грицак на зустрічі з керівниками провідних бізнес-асоціацій, повідомляє прес-центр СБУ.

 

“Ми будемо твердо і рішуче запобігати спробам незаконного тиску на бізнес, створенню інфраструктурних перешкод чи у будь-який інший спосіб перешкоджанню законній діяльності вітчизняних та іноземних компаній”, – наголосив голова СБУ.

 

Зі свого боку, бізнес-омбудсмен Альгірдас Шемета зазначив, що рівень співпраці офісу бізнес-омбудсмена з СБУ є найкращим серед державних та правоохоронних органів. “З моменту підписання Меморандуму між СБУ та Радою бізнес-омбудсмена ми бачимо конкретні дії з боку спецслужби для вирішення існуючих питань”, – зазначив він.

 

Президент Спілки українських підприємців В’ячеслав Климов та президент американської торговельної палати Андрій Гундер наголосили на важливості для бізнесу відкритості нинішнього керівництва СБУ, а також актуальності залучення експертного середовища до роботи над концептуальними проектами у сфері бізнесу.

 

Сторони домовилися запровадити практичні механізми взаємної співпраці та у рамках спільних експертних груп відстежувати, аналізувати та реагувати на можливі порушення щодо суб’єктів підприємницької діяльності.

 

Учасники зустрічі також обговорили питання прозорості в роботі Служби безпеки України та суб’єктів господарської діяльності як важливої передумови для формування середовища, сприятливого для ведення підприємницької діяльності та залучення іноземних інвестицій в економіку України. Сторони констатували позитивні зрушення у питаннях взаємодії СБУ та представників бізнесу, йдеться у повідомленні.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0