Спирт в Україні подорожчає на 19%

Із квітня 2016 року Державне підприємство «Укрспирт» на 18,75% підніме ціну на спирт – до 285 грн з урахуванням ПДВ. Про це йдеться в офіційному повідомленні підприємства.

 

Підвищення цін «Укрспирт» пояснює подорожчанням зерна на 30%. А ціни на зерно становлять 60% питомої ваги собівартості спирту, відзначили в ДП.

 

Окрім того, на 16% виросли витрати на електроенергію. Ці та інші показники, що впливають на собівартість готового продукту, враховували під час розрахунку нової ціни.

 

«Розраховуючи вартість, ми брали до уваги інтереси як державного підприємства, так і клієнтів. Питання було узгоджено з «Укргорілкою», про ухвалене рішення клієнтів попередили завчасно, адже ми розуміємо, що планування витрат для бізнесу – дуже важлива річ. Загалом я вважаю, що має бути єдина формула, за якою будуть розраховувати вартість спирту. Її розробка – завдання спільне для ДП «Укрспирт» та операторів алкогольного ринку країни. Такий крок гарантовано зніме низку питань, дасть гарантію прозорості процесу ціноутворення», – коментує заступник директора ДП «Укрспирт» Сергій Блескун.

 

Державне підприємство «Укрспирт» – найбільший виробник високоякісного спирту та спиртовмісної продукції в Україні.

 

Загальна виробнича потужність ДП «Укрспирт» – понад 30 мільйонів декалітрів на рік. Його роботу забезпечує 41 виробничий майданчик.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ8:56, п`ятниця, 23 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
14:33, четвер, 22 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0