США допоможуть Україні з реабілітацією звільнених полонених

Представники Об’єднаного агентства з відновлення персоналу Збройних сил США допоможуть створити в Україні цілісну міжвідомчу систему психологічного супроводу військовослужбовців, які перебували в заручниках, в полоні, пережили тортури, а також членів їхніх сімей.

Про це повідомила заступник директора Об’єднаного агентства з відновлення персоналу ЗС США Барбара Тренкер під час візиту до 27 окремої бригади Національної гвардії України, інформує прес-служба МВС.

 

«Відновлення і порятунок людей – це дуже важлива місія. Протягом кількох найближчих днів ми працюватимемо в Україні над питаннями реінтеграції таких осіб, які були в полоні, пройшли примусову ізоляцію або зазнали тортур. І ми раді, що у нас є перспектива партнерської співпраці в майбутньому з українською стороною… Ми дуже сподіваємось, що зможемо допомогти Україні розбудувати систему реінтеграції персоналу, як військового, так і службовців, які працюють у цій сфері», – сказала Тренкер.

 

За її словами, реінтеграція та повернення до виконання обов’язків військовослужбовців, які перебували в полоні, є вкрай важливим процесом, що вимагає особливої уваги з боку керівництва держави.

 

Уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників АТО, які зазнали одержали поранення, контузію, каліцтво або інше захворювання під час участі в АТО, Вадим Свириденко повідомив, що загалом в полоні зараз залишаються 132 українці і понад тисяча осіб повернулися з полону. Він додав, в Україні з цією категорією військовослужбовців працюють як фахівці-психологи, так і волонтери, але американський досвід у цій сфері дуже важливий, тому що США брали участь у багатьох військових конфліктах.

Фахівці Об’єднаного агентства з відновлення персоналу ЗС США протягом 5-6 вересня проводитимуть тренінг для понад 40 психологів НГУ, ЗСУ, ДСНС, ДПСУ. Мета тренінгу – обмін досвідом, підвищення фахової компетенції та формування необхідних професійних навичок у військових психологів, створення цілісної міжвідомчої системи психологічного супроводу військовослужбовців та членів їхніх сімей.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0