США готові дати ще $25 мільйонів Україні, але є умова

США продовжать підтримувати реформування української правоохоронної системи, якщо вона не матиме нічого спільного з корумпованим минулим. Про це заявив Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт під час засідання спільної колегії Міністерства внутрішніх справ та Міністерства юстиції, повідомляє Укрінформ.

 

“Вимогою номер один тут є абсолютно чітко продемонструвати, що буде нова система, а не консервування отруйної практики минулого і толерантного ставлення до корупції, що характеризувало попередні уряди України”, – зазначив він.

 

Посол підкреслив особливу важливість реформування прокуратури і закликав уряд зробити реформи, які відбулися за останні роки, незворотними. “США продовжують пропонувати максимальну підтримку антикорупційним реформаторам в НАБУ, Антикорупційній прокуратурі і посадовцям ГПУ, які показали справжню готовність до реформ”, – наголосив Пайєтт.

Дипломат нагадав, що США надали понад $20 млн на створення нової української поліції і, за його словами, якщо уряд здійснюватиме справжні реформи, то США продовжать надавати суттєві ресурси для підтримки, зокрема, надсилатимуть експертів з американської правоохоронної системи. “У цьому контексті я очікую, що ми надамо щонайменше $25 млн додатково на реформування поліції, прикордонної служби”, – сказав посол.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0