Стало відомо, за яким графіком Рада працюватиме над бюджетом-2018

Комітет Верховної Ради з питань бюджету схвалив орієнтовний графік розгляду проекту закону про державний бюджет на 2018 рік. Відповідне рішення було ухвалене на засіданні комітету в середу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

 

Відповідно до цього графіка, 22 вересня відбудеться представлення проекту держбюджету на пленарному засіданні, не пізніше 1 жовтня депутати і комітети мають розглянути проект закону, сформулювати пропозиції до законопроекту і направити їх до Комітету ВР з питань бюджету.

 

Комітет 2-15 жовтня має розглянути пропозиції депутатів до проекту закону, висновки Рахункової палати і підготувати таблицю пропозицій суб’єктів права законодавчої ініціативи.

 

Заплановано, що розгляд законопроекту у першому читанні (схвалення бюджетних висновків Верховною Радою) має відбутися 19-20 жовтня.

 

Кабінет міністрів 21 жовтня – 2 листопада, за участю уповноважених представників Бюджетного комітету, має підготувати до другого читання відповідний законопроект. При цьому подати підготовлений до другого читання законопроект уряд має не пізніше 3 листопада.

Комітет з питань бюджету 6-15 листопада має розглянути підготовлений до другого читання законопроект. Графіком передбачено, що розгляд і ухвалення проекту держбюджету у другому читанні має відбутися 16-17 листопада.

Після того, у термін 18-25 листопада, комітет має підготувати до третього читання законопроект, тобто підготувати порівняльну таблицю статей законопроекту, розгляд яких перенесено на третє читання. Водночас ухвалення проекту бюджету в цілому як закону заплановане на пленарному засіданні не пізніше 1 грудня.

 

Окрім того, на засіданні комітету його члени заслухали доповідь заступника міністра фінансів Сергія Марченка щодо показників проекту держбюджету.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0