Судова реформа: нардепам лишилося розглянути 856 поправок

Голова Верховної Ради Андрій Парубій закрив засідання парламенту у вівторок.

 

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, народні депутати загалом розглянули 3527 поправок із 4383 до законопроекту “Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу, Цивільного процесуального кодексу, Кодексу адмінсудочинства України та інших законодавчих актів”, який входить до пакету судової реформи.

 

Водночас на вечірньому засіданні 21 вересня депутати не підтримали жодну із поправок, які також не були підтримані й профільним комітетом. Зокрема, лише близько сотні депутатів голосували “за” ці поправки.

 

Голова Верховної Ради Андрій Парубій під час засідання кілька разів пропонував народним депутатам 21 вересня працювати до завершення розгляду судової та пенсійної реформи, але парламентарії не підтримали його пропозицію.

Розгляд цього законопроекту із пакету судової реформи триває уже 5 пленарних днів. Наступне засідання розпочнеться 22 вересня о 10.00.

Як повідомлялося, народні депутати 7 вересня розпочали розгляд законопроекту № 6232, яким передбачається внесення змін до Господарського, Цивільного процесуальних кодексів, Кодексу адміністративного судочинства та інших законодавчих актів.

 

Тиждень з 11 до 15 вересня був непленарним, тож з 19 вересня парламентарії продовжили розгляд законопроекту у другому читанні та протягом вівторка завершили розгляд поправок до Господарського процесуального кодексу (загалом 1251) і взялися за поправки до Цивільного процесуального кодексу (загалом 1335). 21 вересня депутати завершили розгляд поправок до Цивільного процесуального кодексу і розглянули більшість поправок до Кодексу адмінсудочиства (розглянули 941 із 1337).

 

Згідно з Регламентом Верховної Ради, розгляд одного законопроекту може тривати довше, ніж одне засідання, але не може перериватися розглядом інших питань.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0