Світовий банк готовий допомогти НАЗК вдосконалити систему е-декларацій

Світовий банк готовий надати підтримку Національному агентству з питань запобігання корупції в освітньому та технічному напрямках, зокрема, допомогти в розробці технічних завдань для вдосконалення програмного забезпечення системи е-декларування. Про це за результатами зустрічі з експертами Світового банку повідомила у Фейсбуціголова НАЗК Наталія Корчак.

 

“Мета місії, яка перебуває в Києві 7-11 листопада, – оцінка прогресу в реалізації системи е-декларування, оцінка сукупної діяльності НАЗК й перспективи розбудови спроможностей агентства в усіх напрямках антикорупційної діяльності… Світовий банк готовий підтримати НАЗК в двох напрямках відносно е-декларування: освітньому (проведення тренінгових програм) та технічному (верифікація та допомога в розробці технічних завдань для модернізації програмного забезпечення системи)”, – написала Корчак.

Вона подякувала керівникові проекту, провідному спеціалісту з розвитку державного сектора Девіду Бернштейну, який зазначив, що проведена за такий короткий час робота НАЗК є “дуже великим успіхом” для держави.

“Також дякую Лорі Поп, старшому експерту фінансового сектору, за позитив відносно нашої “слави”: теза, що навіть на Шрі-Ланці знають про українське е-декларування, підняла настрій усім учасникам зустрічі”, – зазначила Корчак.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0