Світовий банк користуватиметься ProZorro для закупівель під свої проекти в Україні

Світовий банк за результатами оцінки функціонування електронної системи публічних закупівель ProZorro визнав, що може використовувати цю платформу для проведення закупівель товарів, послуг та робіт в Україні. Про це пише Урядовий портал.

 

Світовий банк завершив оцінку функціонування електронної системи публічних закупівель ProZorro в Україні. Метою цієї місії було перевірити, чи відповідає ProZorro вимогам Багатостороннього банку розвитку (MDB – Multilateral Development Bank) щодо проведення електронних публічних закупівель з використанням механізмів електронних реверсивних аукціонів”, – йдеться у повідомленні.

 

Результати цієї оцінки – основа для прийняття Світовим банком рішень щодо використання системи для проведення закупівель, які ним фінансуються. Оцінка підтвердила, що Світовий банк може використовувати ProZorro для проведення закупівель товарів, послуг та робіт в Україні.

 

“Це чудові новини для ProZorro і чергове міжнародне підтвердження ефективності системи. Ми сподіваємося, що за кілька місяців перші тендери Світового банку вже будуть у ProZorro, і український бізнес зможе публічно брати у них участь”, – зазначив перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов.

Електронний реверсивний аукціон – це електронна закупівля, що передбачає проведення відкритих торгів між організацією-покупцем та рядом постачальників, які конкурують один з одним шляхом зниження ціни. Саме за таким принципом здійснюються закупівлі у ProZorro.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0