Транзит українською ГТС до Європи зріс на 23%

У 2016 році транзит природного газу через українську газотранспортну систему для європейських споживачів зріс на 23% і становив 82,2 млрд кубометрів. Про це повідомляє відділ зв’язків з громадськістю та пресою ПАТ “Укртрансгаз”.

 

Зокрема, у грудні 2016 року для потреб споживачів Європи було протранспортовано 8,4 млрд куб. м, що на 25% більше за показники аналогічного періоду попереднього року.

 

За оперативною інформацією, станом на сьогодні добовий обсяг транзиту блакитного палива для європейських споживачів становить 245,6 млн куб. м.

 

У газотранспортній компанії зазначили, що заявки на транспортування газу територією України виконуються своєчасно та у повному обсязі.

 

“Водночас ПАТ “Укртрансгаз”, на відміну від ВАТ “Газпром”, витримує контрактні тиски на українських прикордонних газовимірювальних станціях”, – підкреслили у відомстві.

 

Як повідомляє центральний диспетчерський департамент українського оператора газотранспортної системи, ВАТ “Газпром” не витримує контрактний тиск на російській прикордонній ГВС Суджа, де станом на 10 ранку за київським часом, тиск в сторону України становив лише 54,1 атмосфери, що на 10% нижче за контрактні умови.

Як повідомлялося, у грудні Україну відвідала моніторингова місія Європейської комісії, яка вивчила повний пакет інформації щодо руху природного газу через українську газотранспортну систему, в тому числі дослідила проблему неналежного рівня тиску на російських прикордонних газовимірювальних станціях.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0