У БПП підтвердили: буде ще одне міністерство

У майбутньому Кабінеті Міністрів планується створити окреме міністерство з питань окупованих територій та тимчасово переміщених осіб, яке очолить Вадим Черниш. Про це журналістам після зустрічі фракції “БПП” з кандидатами в міністри заявив лідер фракції Юрій Луценко, повідомляє Укрінформ.

 

«Ми також наполягли на тому, щоб у структурі  майбутнього уряду з’явилося нове міністерство. Будь-яка країна, в якій точиться війна, і в якій є частина окупованої території, півтора мільйона переміщених осіб не можуть собі дозволити не створити відповідну урядову агенцію. Ми домовилися про те, що буде створено міністерство у справах окупованих територій та тимчасово переміщених осіб», – сказав Луценко.

За його словами, кандидатом у міністри такого міністерства визначено Вадима Черниша, який нині очолює Агентство з питань реконструкції Донбасу. Крім того, народний депутат висловив сподівання, що до складу штату нового міністерства увійдуть «найкращі українці та з числа кримських татар» та інші спеціалісти, «котрі можуть полегшити страждання і на окупованих територіях, і біженців на території материкової України».

Водночас Луценко розповів, що Володимир Кістіон (заступник мера Вінниці – ред.), про якого раніше говорили, що він обійме посаду віце-прем’єр-міністра з питань АТО і окупованих територій, буде просто віце-прем’єр-міністром.

 

«Кістіон обійматиме посаду віце-прем’єра, і Володимир Борисович (Гройсман – ред.) вважає, що в нього також є функції для цієї посади… Сьогодні нас запевнили, що він (Кістіон – ред.) ніколи не планувався віце-прем’єром з питань АТО, він планувався лише як віце-прем’єр з питань надзвичайних ситуацій, техногенних катастроф, промислового розвитку і багатьох інших поточних питань», – пояснив лідер фракції БПП.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ