У Міносвіти закликають не перевантажувати учнів через карантин

У разі відпрацювання пропущених уроків Міністерство освіти України закликає школи не перевищувати тижневе навчальне навантаження на учнів, визначене Державними санітарними правилами. Про це йдеться в роз’ясненні Міносвіти щодо організації навчального процесу після карантину. 

 

У відомстві зауважують, що навчальний заклад та вчитель обов’язково мають вжити заходів щодо освоєння учнями змісту кожного навчального предмета в повному обсязі. «Кількість фактично проведених уроків зазвичай менша від попередньо запланованої. І це не може слугувати критерієм виконання чи невиконання навчальної програми», – пояснюють у міністерстві.

 

Навчальний матеріал може бути освоєний за рахунок ущільнення, самостійного опрацювання або засобів дистанційного навчання, нагадують освітяни.

 

Водночас у Міносвіти наголошують, що менша кількість проведених учителем уроків через об’єктивні обставини не може бути причиною вирахувань із його заробітної плати.

 

«За умови ухвалення керівниками навчальних закладів за погодженням з відповідними органами управління освітою та профспілковими організаціями рішень про відпрацювання пропущених з поважних причин (зазначених у листі) уроків потрібно беззастережно відкинути можливість перевищення тижневого гранично допустимого навчального навантаження на учнів, визначеного Державними санітарними правилами і нормами», – зазначають у МОН.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0