У МОН розповіли, куди на “бюджет” було потрапити найважче

Найвищі прохідні бали для вступу на бюджетну форму навчання цього року були на спеціальності “Стоматологія”, «Міжнародне право», «Міжнародні відносини» і «Фармація». Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

 

“Цього року вступити на бюджетні місця найскладніше було на спеціальності «Стоматологія», «Міжнародне право», «Міжнародні відносини» та «Фармація» – на них прохідний бал був вище 190”, – йдеться в повідомленні.

 

Також у топ-10 спеціальностей з найвищим прохідним балом потрапили «Міжнародні економічні відносини», «Політологія» та «Філологія» – від 185 балів.

 

«Як показує практика, прохідний бал на спеціальності може сягати майже 197 балів. Причому до топ-10 потрапили практично всі медичні спеціальності. Тобто ми бачимо, що залежно від популярності серед кращих вступників, автоматизована система розподілу сама відсікає неуспішних абітурієнтів і дає можливість навчатися за державний кошт кращим», – зазначив директор Департаменту вищої освіти МОН Олег Шаров.

Далі у рейтингу опинилися «Готельно-ресторанна справа», «Історія та археологія», «Туризм», «Менеджмент соціокультурної діяльності», «Право», «Економіка», «Публічне управління та адміністрування», «Культурологія», «Соціологія» та «Маркетинг». Прохідний бал – від 184 до 180.

Найменший же бал був на «Прикладну механіку» – майже 100 балів.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0