У Нацбанку заявили про активізацію кредитування в Україні

Банки більш жваво починають надавати споживчі кредити, а це є своєрідним поштовхом для інших типів кредитування в банківській системі. Про це під час прес-брифінгу: «Звіт про фінансову стабільність», сказала заступник голови НБУ Катерина Рожкова, повідомляє кореспондент Укрінформу.

 

“Зараз ми спостерігаємо відновлення банківської системи. Банківська система є докапіталізованою. Банківська система на сьогоднішній день вже починає кредитувати, завдяки спільним зусиллям і виваженій монетарній політиці, ми маємо поступове зниження відсоткових ставок по залучених коштах і це безумовно впливає на здешевлення кредитних ресурсів для підприємств та населення. Сьогодні ми спостерігаємо пожвавлення кредитування, в першу чергу споживчого кредитування, і це є позитивним фактором, оскільки – це своєрідний поштовх для кредитування у банківській системі”, – сказала Рожкова.

Вона додала, що розвитку такого кредитування сприятиме нещодавно прийнятий закон про споживче кредитування.

Рожкова зазначила, що окрім споживчого кредитування, у Нацбанку бачать відновлення і кредитування промисловості окремими банками.

 

«На сьогодні і сільське господарство, і добувна промисловість, інфраструктурні галузі – є привабливими для кредитування. І банки, в принципі, розпочинають кредитування економіки, що є дуже позитивним, адже це працює на зростання нашого ВВП», – наголосила Рожкова.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0