У Раді зареєстрували три урядові законопроекти щодо медреформи

У Верховній Раді зареєстрували три урядові законопроекти щодо змін у системі охорони здоров’я України. Відповідна інформація оприлюднена на сайті Верховної Ради.

 

Станом на 10 квітня на сайті Верховної Ради оприлюднена інформація про реєстрацію наступних документів:

 

– Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України № 6329. Метою законопроекту є приведення статей, що визначають розмежування видатків між бюджетами, у відповідність до нової моделі фінансування первинної медичної допомоги та системи громадського здоров’я.

 

– Проект Закону про додаткові фінансової гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів особам, як захищають незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України в антитерористичній операції та забезпечують її проведення № 6328;

 

– Проект Закону про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів № 6327. Законопроект передбачає створення нового механізму фінансування медичних послуг і лікарських засобів за рахунок бюджетних коштів через систему державного солідарного медичного страхування.

Наразі тексти законопроектів недоступні.

Зареєстровані законопроекти передані комітетам Верховної РадиКоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0