У ЄС схвалили проект змін щодо імплементації фітосанітарного законодавства України

Рада ЄС затвердила проект змін до Додатку V Угоди про асоціацію, яким передбачено встановити перелік санітарних та фітосанітарних норм ЄС, до яких Україна має намір наблизити своє законодавство. Про це повідомляє Державна служба України з питант безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

 

“Тепер після затвердження проекту змін до Додатку V Угоди про асоціацію Радою Міністрів ЄС, це рішення повинно бути проголосоване Європейським парламентом. Після цього воно буде прийняте під час засідання Підкомітету санітарних та фітосанітарних заходів у рамках Угоди про асоціацію між Україною та ЄС“, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що розробка стратегії у сфері СФЗ не передбачена Угодою про асоціацію між Україною та ЄС, тому цей процес врегульовується внесенням змін до додатків цієї Угоди.

Нагадаємо, у лютому 2016 року було прийнято розпорядження Кабінету Міністрів України, яким схвалено Веохоплюючу стратегію імплементації Глави IV (Санітарні та фітосанітарні заходи) Розділу IV «Торгівля і питання, пов’язані з торгівлею» Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ8:56, п`ятниця, 23 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
14:33, четвер, 22 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0