Україна готова підписати міжнародну угоду податківців проти офшорів – Насіров

Голова ДФС Роман Насіров висловив готовність України приєднатись до міжнародної системи обміну інформацією, що дозволить з початку 2017 року отримувати дані з інших країн про іноземні та офшорні компанії українських резидентів. Про це заявив глава ДФС у ході візиту до Австрії, повідомляє прес-служба відомства.

 

“Визначення кінцевих бенефіціарів офшорних компаній стратегічно важливо для України. Ми готові приєднатися до угоди між країнами щодо автоматичного обміну податковою інформацією… приєднання дозволить фіскальній службі вже з початку 2017 року отримувати дані з інших країн про іноземні та офшорні компанії українських резидентів, відкриті ними рахунки, а також виявляти порушення податкового законодавства України”, – заявив Насіров.

 

Голова ДФС у ході візиту зустрівся з генеральним директором Податково-митної адміністрації Австрії Гансом-Георгом Крамером, де вони висловили зацікавленість у продовженні співпраці між Україною і Австрією у податковій сфері.

“З огляду на той факт, що Україна і Австрія є учасниками Конвенції про взаємну адміністративну допомогу в податкових питаннях, ДФС сподівається створити в майбутньому дійсно сильну міжнародно-правову основу для взаємодії між відповідними органами наших країн у сфері обміну податковою інформацією”, – наголосив Насіров.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0