Україна і Нідерланди укладуть угоду для “передачі” справи про МН17

Україна і Нідерланди 7 липня підпишуть угоду про міжнародно-правове співробітництво щодо злочинів, пов’язаних з катастрофою МН17, яка стане правовою підставою для кримінального провадження у цій справі в рамках правової системи Нідерландів. Про це повідомляє прес-служба МЗС.

 

“Країни, що проводять розслідування, ухвалили рішення здійснювати кримінальне провадження у справі збиття літака рейсу МН17 в рамках правової системи Нідерландів. Правовою підставою реалізації цього рішення стане угода між Україною та Королівством Нідерландів про міжнародно-правове співробітництво щодо злочинів, пов’язаних зі збиттям літака рейсу МН17, яку планується підписати 7 липня”, – йдеться у повідомленні.

 

Як уточнили у зовнішньополітичному відомстві, угода передбачає практичні аспекти передачі юрисдикції від України до Нідерландів, уможливлює участь усіх підозрюваних у злочині у голландському судовому процесі.

У МЗС зазначили, що країни-учасниці Спільної групи з розслідування збиття літака рейсу МН17 поділяють думку, що кримінальне провадження в Нідерландах буде проведене на високому професійному рівні, об’єктивним та неупередженим.

У зовнішньополітичному відомстві поінформували, що судовий процес будуватиметься на наявних результатах розслідування Спільної групи, але це не означатиме припинення слідчих дій. Країни-учасниці Спільної групи продовжуватимуть щільну співпрацю у притягненні злочинців до кримінальної відповідальності, а також докладатимуть зусиль до залучення найширшої міжнародної підтримки, у тому числі через основні органи Організації Об’єднаних Націй.

 

“Передача кримінального провадження до Нідерландів є важливим кроком на шляху до утвердження справедливості”, – резюмували у МЗС.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0