Україна і Туреччина можуть співпрацювати у космічній авіації – Гройсман

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман переконаний, що Україна і Туреччина можуть об’єднатися у сфері літакобудування і випускати конкурентні на ринку українсько-турецькі літаки. Про це він заявив під час зустрічі з прем’єр-міністром Туреччини Біналі Йилдиримом, інформує Урядовий портал.

 

“Україна володіє усім необхідним спектром технологій, як і Туреччина, при об’єднанні яких на взаємовигідних умовах ми зможемо спільно випускати українсько-турецькі літаки, які мають конкурентні якості і є необхідними на авіаційному ринку”, – сказав Гройсман.

 

Крім того, за його словами, великий потенціал має військово-промислове співробітництво між державами.

 

Загалом глави урядів зауважили, що країни не достатньо використовують потенціал двосторонньої взаємодії. Зокрема, серед найбільш перспективних сфер для поглиблення співробітництва, на їх думку, – оборонний сектор, сільське господарство, авіакосмічний сектор.

“Якщо говорити кількома словами, у нас є сьогодні можливості співпрацювати від космосу, питань взаємодії у космічній авіації, і до українських надр. Спектр нашої взаємодії є надзвичайно широким”, – розповів Гройсман.

Він також запросив прем’єр-міністра Туреччини Біналі Йилдирима здійснити візит в Україну.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0