Україна має відновити статус морської держави – Гройсман

Зміна системи управління державними підприємствами морської галузі дозволить відновити статус України як морської держави, що має потужний національний флот.

Про це прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив під час зустрічі із курсантами та професорсько-викладацьким складом Херсонської державної морської академії, повідомляє «Урядовий портал».

 

«Ми – морська держава. Але багато втратили. Наше завдання сьогодні – відродити, у тому числі, і наш статус морської держави. Це не один рік, завтра це не відбудеться, але якщо ми чітко розуміємо наші завдання і пріоритети, я глибоко переконаний у тому, що ми будемо сильною, міцною, морською державою», – сказав Гройсман.

 

За його словами, Україна втратила позиції у морській сфері, зокрема через неефективне управління підприємств галузі. Говорячи про перспективи розвитку національного торгового флоту України, Прем’єр зауважив, що необхідно зокрема змінювати систему управління державними підприємствами.

 

У цьому контексті він нагадав, що учора уряд прийняв рішення, що дозволять «приводити в управління державними компаніями професійних людей, які можуть виводити з кризи, у тому числі, і підприємства морської галузі», а також запроваджувати наглядові ради.

 

Крім того, підприємства, що не мають стратегічного значення, мають бути приватизовані.

«Нехай приходять кращі, придбають українські компанії і виводять на світові ринки», – зауважив Гройсман.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0