Україна надасть Молдові 10 тисяч авторизацій на вантажні перевезення

Україна додатково надасть Республіці Молдова 10 тисяч авторизацій на здійснення вантажних перевезень своєю територією. Про це поінформували у Міністерстві економіки та інфраструктури Молдови за підсумками засідання молдавсько-української робочої групи у сфері транспорту, що відбулося у Кишиневі, повідомляє власний кореспондент Укрінформу в РМ.

 

“У рамках засідання члени спільної робочої групи проаналізували і ситуацію навколо мосту через Дністер «Унгур-Бронниця» на молдавсько-українському кордоні, констатувавши, що міст вже готовий до здачі в експлуатацію для проїзду легкових автомобілів та здійснення вантажних перевезень”, – говориться у повідомленні.

Сторони домовилися також підготувати спільне звернення до зовнішніх партнерів Молдови та України про надання фінансової допомоги для аналізу ситуації відносно відновлення і майбутнього функціонування ділянки залізниці «Бессарабка-Березине», що дозволить запустити на цій гілці залізничні товарні потяги. Всього відновлення потребують 20 км залізниці на території України та 1,5 км на території Молдови.

Проаналізувавши двосторонню співпрацю між двома країнами у сфері авіатранспортних сполучень, Україна і Молдова домовилися провести найближчим часом зустріч, у рамках якої будуть допрацьовані технічні аспекти тексту Угоди про лібералізацію авіаційного сполучення між двома країнами.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0