Україна не пускатиме кримчан з окупаційними номерами

Україна не пускатиме кримчан, якщо документи на автомобілі видано окупаційною владою півострова. Про це повідомила прес-служба Держприкордонслужби.

 

«Будь-які документи, що видані окупантами на Кримському півострові, не є дійсними. Це стосується і документів на транспортні засоби, що вже зареєструвались по російському законодавству в АР Крим. Тому такі автомобілі через адміністративну межу пропускатись не будуть», – нагадують прикордонники.

 

Нагадаємо, з 1 квітня так звані правоохоронці країни-окупанта на адмінмежі з тимчасово окупованою територією АР Криму ввели нові правила.

 

Відтепер на материкову Україну вони не пропускають автомобілі на кримських українських номерах під керуванням громадян України, що зареєстровані в Криму. Крім того, вони не дозволяють громадянам України, що зареєстровані в Криму, заїжджати на тимчасово окуповану територію на автомобілях на кримських номерах, мотивуючи це тим, що «у них був час переєструватися».

 

Така ж ситуація і з автомобілями на кримських номерах під керуваннями громадян України, що зареєстровані в інших регіонах. Тут російська окупаційна влада застосовує вибіркове право, тому що одні автомобілі таки проїжджають на територію Криму, інші – ні, а є й такі водії, яких окупанти змушують оформляти так званий тимчасовий ввіз, як при перетині кордону.

 

Не дивлячись на те, що перереєстрацію автівок у Криму на окупаційні номери продовжили до 10 квітня цього року, на даний час співробітники Держприкордонслужби  України вже зафіксували майже 30 транспортних засобів, які окупанти не пустили до Криму.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0