Україна очікує на черговий транш

Отримання четвертої частини коштів у розмірі $1 млрд під гарантії уряду США очікує Україна. Про це повідомили у Міністерстві фінансів, передає «Інтерфакс-Україна».

 

«Окрім продовження технічної допомоги, ми сподіваємося на продовження співпраці у напрямі отримання нового $1 млрд під гарантії уряду США. Кредитні гарантії йдуть на невідкладні потреби бюджету і надаються під дуже низькі відсотки за результатами виконання реформ», – зазначили у відомстві.

 

Повідомляється також, що під час зустрічі міністра фінансів Олександра Данилюка із заступниками міністра фінансів США Клей Бері та Ларі МакДональдом минулого тижня в Києві обговорювався бюджетний процес, реформа ДФС та митниці, програма Міжнародного валютного фонду, подальша технічна допомога Мінфіну, а також візит міністра фінансів до Вашингтона.

 

Крім того, у міністерстві нагадали, що 7-9 жовтня відбудуться щорічні збори МВФ та Світового банку. «Під час поїздки плануються зустрічі пана Данилюка з керівництвом МВФ, СБ, Міжнародної фінансової корпорації, Європейського банку реконструкції і розвитку, міністерства фінансів США та інших країн, а також виступи у провідних інститутах і дослідницьких центрах», – повідомили в Мінфіні.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ