Україна у Мінську порушила питання тортур в ОРДЛО

Українська сторона на сьогоднішньому засіданні Тристоронньої контактної групи в Мінську жорстко порушила питання про неприпустимість застосування тортур по відношенню до незаконно утримуваних осіб на території тимчасово окупованих районів Донецької і Луганської областей.

Про це повідомила прес-секретар представника України в ТКГ Леоніда Кучми Дарка Оліфер на своїй сторінці в Facebook.

“Українська сторона жорстко порушила питання про неприпустимість застосування тортурпо відношенню до незаконно утримуваних осіб, які знаходяться на території ОРДЛО. Зокрема, йдеться про тортури по відношенню до інваліда дитинства Людмили Сурженко”, – відзначила вона.

За її словами, українська сторона також закликала завершити узгодження списків письмово з тим, щоб на наступній зустрічі ТКГ було досягнуто домовленість про звільнення людей.

“Також ми наполягаємо на денонсації указу президента Росії про визнання документів, виданих нелегітимною владою ОРДЛО; відмові від експропріації українських підприємств в ОРДЛО, а також на скасуванні псевдокордону і впровадження рублевої зони”, – додала Оліфер.

За її словами, окремо учасники ТКГ ще раз відзначили, що заяви про так звану Малоросію є провокацією і повністю суперечать Мінським угодам.

Оліфер наголосила, що ігнорування Росією і ОРДЛО питань безпеки не дозволяє досягти прогресу на інших напрямах, зокрема на політичному, гуманітарному, економічному.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0