Україна вимагає компенсації за порушення Росією міжнародних договорів

Україна вимагає компенсації за порушення Росією міжнародних договорів, наголосила під час виступу у Міжнародному суді у Гаазі заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль. Про це передає Радіо Свобода.

 

«Україна вимагає компенсації за порушення, що тривають, Росією двох міжнародних договорів: Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму та Міжнародної конвенції про ліквідацію усіх форм расової дискримінації», – заявила Зеркаль під час публічних слухань за позовом України проти Росії.

 

Вона наголосила, що Росія «безперервно порушує міжнародне право та права людини». «Російська Федерація продовжує надавати смертоносну підтримку незаконним збройним формуванням, які вчинили численні терористичні акти в Україні. В окупованому Криму Російська Федерація повністю зневажає права людини, впроваджуючи політику культурного знищення та дискримінації. Такі дії є неприпустимими для міжнародної спільноти. Вони були засуджені ООН», – заявила представниця України.

 

«Тактика Російської Федерації включає підтримку тероризму та актів расової дискримінації, пропаганду, підривну діяльність, залякування, політичну корупцію, кібератаки. З такою реальністю ми стикнулися в Україні. Російська Федерація продовжує таку поведінку вже протягом трьох років, увесь цей час заперечуючи свою багатоаспектну агресію проти України», – наголосила Олена Зеркаль.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0