Україна vs Росія: слухання у Гаазі можуть тривати до семи років – Петренко

Слухання у Міжнародному суді ООН у Гаазі за позовом України проти Російської Федерації, який стосується порушень РФ Конвенції ООН з протидії фінансуванню тероризму, а також Конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації, може тривати 5-7 років. Про це заявив міністр юстиції України Павло Петренко журналістам у четвер.

 

“Я не хочу робити прогнози, тому що будь-які коментарі можуть нашкодити. За практикою, за статусом такого роду справ – це 5-7 років. Але ми маємо величезну доказову базу і для цього суду це теж буде безпрецедентне рішення, тому що фактично мова йде про події щодо війни в центрі Європи і про війну, яка триває декілька років”, –  зазначив міністр юстиції, відповідаючи на запитання, скільки, на його думку, може тривати слухання в Гаазі.

 

Він підкреслив, що Україна зі свого боку робить усе, аби зібрати максимальну  кількість доказів.

“Щодня, щоб ви розуміли, Міністерство юстиції опитує 2-3 свідки і матеріали цих пояснень направляються до суду. Це велика важка робота, але переконаний, що ми переможемо”, –  заявив Петренко.

Як повідомлялося, Міжнародний кримінальний суд ООН у Гаазі проведе громадські слухання за позовом України проти Російської Федерації з 6 по 9 березня.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0