Україна хоче потрапити на агроринки Африки та Середземномор’я через Мальту

Україна зацікавлена створити на Мальті хаб для вітчизняних агроекспортерів з подальшим виходом на ринки Північної Африки та Середземномор’я. Про це Прем’єр-міністр Володимир Гройсман написав у Facebook після зустрічі з Президентом Республіки Мальта Марі-Луїз Колейро Прекою.

 

“Маємо інтерес створити на Мальті хаб для українських агроекспортерів з подальшим виходом на ринки Північної Африки та Середземномор’я”, – зазначив Гройсман.

 

Він упевнений, що попереду у двох країн плідна співпраця і максимальне посилення взаємних торговельних та інвестиційних відносин.

 

Гройсман також відзначив, що Україна та Мальта помітно активізували співпрацю останнім часом, і саме під час головування Мальти в ЄС були ухвалені найважливіші для нас рішення – запровадження безвізового режиму та завершення ратифікації Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

Як повідомляв Укрінформ, Президент Республіки Мальта Марі-Луїз Колейро Прека перебуває в Україні з державним візитом на запрошення Президента України. Вже відбулась її зустріч із Петром Порошенком, а потім глави двох країн разом зробили заяви для ЗМІ.

Цього ж дня президенти візьмуть участь в українсько-мальтійському бізнес-форумі.



Коментарі



Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *



СХОЖІ НОВИНИ



14:30, вівторок, 20 лютого 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
9:00, вівторок, 20 лютого 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0