Україна забрала 20 засуджених з окупованого Донбасу – Лутковська

У середу, 20 квітня, з ініціативи Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської відбулася чергова передача 20 засуджених осіб із тимчасово непідконтрольної уряду України території. Про це повідомляється на сайті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

 

“Сьогодні, 20 квітня з ініціативи Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини відбулася чергова передача 20 засуджених осіб із непідконтрольної уряду України території. Серед них – 2 жінки та 1 особа з інвалідністю”, – йдеться у повідомленні.

 

Це вже п’ята успішна операція з передачі засуджених – 87 осіб зможуть реалізувати свої базові права у правовому полі.

 

З цього приводу представник України у гуманітарній підгрупі, яка засідає у Мінську, Ірина Геращенко у Фейсбуці зазначила, що серед переданих засуджених, які отримали вироки ще до початку конфлікту і які тепер відбуватимуть покарання в інших закладах української  пенітенціарної системи, є люди, що здійснили важкі злочини, жінки і засуджені з важкими хворобами.

“Дякуємо за участь в цій роботі з передачі засуджених і керівництву пенітенціарної служби, і Уповноваженому з прав людини пані Лутковській. Маємо близько 1000 засуджених, які перебувають в тюрмах на окупованих територіях і хотіли б відбувати  покарання в українських тюрмах. Сподіваюся, ця робота по їх переміщенню також буде активізована, і готові в рамках Мінської  гуманітарної групи всіляко цьому сприяти”, – написала вона.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ8:56, п`ятниця, 23 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
14:33, четвер, 22 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0