Україна запропонувала США спільно виробляти ракетні двигуни для заміни російських

Сполучені Штати Америки зацікавлені у співпраці з Україною в розробці й виробництві ракетних двигунів для заміни російських, від яких повністю залежить космічна галузь США.

Про це повідомив голова Державного космічного агентства України (ДКАУ) Любомир Сабадош, коментуючи результати візиту української делегації до США 23-27 травня, інформує УНІАН.

 

«Ми запропонували свої можливості щодо реалізації спільної розробки для виробництва рідинного двигуна, який сьогодні закуповується в Російській Федерації. З боку наших партнерів існує розуміння, що це завдання є досить складним, але ми можемо з ним упоратися, і обговорення буде проходити на рівні професійних фахівців», – сказав Сабадош.

 

Він також додав, що у процесі переговорів сторони повинні обговорити терміни розробки, проведення тестових випробувань, а також обсяги фінансування.

 

«З боку фахівців США було надано таку інформацію: «Ми зацікавлені в тому, щоб були альтернативні постачальники двигунів. Розуміємо, що цей проект не може бути реалізований завтра». Українська сторона передала позицію КБ «Південне» з приводу проведення переговорів та обговорення умов, на яких буде побудовано кооперацію, вартості, термінів», – сказав він і додав, що такі переговори між сторонами відбудуться в листопаді в Києві.

 

Зазначимо, минулого тижня керівництво Державного космічного агентства України провело переговори з Національним управлінням з повітроплавання і дослідження космічного простору (NASA) для поглиблення співпраці між Україною та США і реалізації спільних проектів у космічній сфері.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0