Українців лікуватимуть за кордоном по-новому

Мінохорони здоров’я та Мінфін змінили систему нарахування коштів для лікування українців за межами нашої держави. Про це зазначено у заяві МОЗ та Мінфіну, опублікованій на сторінці Facebook.

 

«Життя українців є найвищою цінністю для держави. Розуміючи, що існує низка обставин, за якими деякі громадяни не в змозі самостійно оплатити дороговартісне лікування за кордоном, держава виділяє кошти для відправлення пацієнтів за кордон», – зазначили у МОЗ.

 

Водночас, у міністерстві пояснили, що працює спеціальна комісія, яка відповідає за прийом документів, ведення обліку та визначення списку пацієнтів, на лікування яких будуть виділятися кошти.

 

«Зазвичай гроші на лікування за кордоном перераховувалися МОЗ рівними траншами тричі на рік, що означає, що ми відправляли групи пацієнтів також тричі на рік не відповідно до їх стану, а до надходження коштів. Ми звернулися до наших колег з Міністерства фінансів з проханням змінити цю систему і перерахувати усі кошти на початку року, для того, щоб хворих можна було відправляти одразу ж після прийняття рішення Комісією», – додали у МОЗ.

 

Також інформують, що Мінфін погодився перерахувати кошти за весь рік протягом першого кварталу.

 

«Завдяки цьому уже до кінця березня ми матимемо усю річну суму для відправлення хворих за кордон. Це означає, що пацієнти зможуть виїхати на лікування саме тоді, коли вони цього потребують», – наголосили у міністерстві.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0