Українцям нагадали про новий порядок декларування доходів

Кампанія декларування громадянами доходів, отриманих 2015 року, яка розпочалася 1 січня, триватиме ще 3 місяці – до 1 травня 2016 року. Декларування доходів відбувається згідно зі змінами та доповненнями, внесеними до Податкового кодексу України. Про це нагадує Державна фіскальна служба.

 

“Кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2015 році триває з 1 січня до 1 травня 2016 року”, – йдеться в повідомленні.

 

У відомстві зазначають, що порядок декларування доходів регулюється розділом IV «Податок на доходи фізичних осіб» Податкового кодексу України з внесеними у 2015 році змінами та доповненнями.

 

Зокрема, подання декларації про майновий стан і доходи (далі – декларація) для фізичних осіб – платників податків обов’язкове у разі отримання ними наступних доходів: від двох і більше податкових агентів, від особи, яка не є податковим агентом, від іноземних доходів, від операцій з інвестиційними активами та від надання в оренду (суборенду), житловий найм (піднайм) нерухомості, якщо орендар є фізичною особою, яка не є суб’єктом господарювання.

 

Також у відомстві зазначають, що громадяни мають декларувати свої доходи, якщо отримали дохід від успадкування чи отримання у дарунок коштів, майна, майнових чи немайнових прав від осіб, які не є членами сім’ї першого ступеня споріднення, крім спадкоємців-нерезидентів, також за ухвалою суду, за якою прийнято рішення про зміну власника та перехід права власності на рухоме майно, та у разі отримання цільової благодійної допомоги не використаної та не повернутої благодійнику у строки, визначені законодавством та інше.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0