Українські рятувальники беруть участь у навчаннях НАТО у Боснії і Герцеговині

Українські рятувальники беруть участь у масштабних польових навчаннях “Боснія і Герцеговина 2017” разом із рятувальними командами із 34-х країн-членів НАТО та країн-партнерів. Про це повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій.

 

“25 вересня у місті Тузла відбулася церемонія відкриття масштабних польових навчань “Боснія і Герцеговина 2017”, організованих Євроатлантичним координаційним центром реагування на катастрофи (EADRCC) та Міністерством безпеки Боснії і Герцеговини”, – інформує прес-служба.

 

Всього у навчаннях, що проходитимуть 25-29 вересня, беруть участь понад 1200 учасників із 34-х країн-членів НАТО та країн-партнерів.

“Всього у навчаннях візьмуть участь рятувальні команди з 19 країн-членів Альянсу та країн-партнерів з потенціалом реагування на катастрофи. Крім того, ще 15 країн делегували своїх представників та тренувальний персонал для участі у заході в якості спостерігачів”, – зазначається в повідомленні.
За задумом навчань, командам-учасницям необхідно відпрацювати сценарій ліквідації надзвичайної ситуації, спричиненої повінню та землетрусом і пов’язаної з характерними для Боснії і Герцеговини геологічними та екологічними проблемами. 
У складі української команди 31 рятувальник, а саме: 27 осіб із пошуково-рятувальної групи, 3 фахівці із групи керівництва навчань та 1 наглядач в особі директора департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС України Володимира Демчука. Крім того, до Боснії і Герцеговини від української сторони прибули також 9 одиниць автомобільної техніки. 


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0