Український паспорт стане одним із 40 найпривабливіших у світі – Президент

Надання Євросоюзом безвізового режиму сприятиме підвищенню міжнародної репутації України. На цьому наголосив Президент Петро Порошенко в інтерв’ю телеканалу “1+1″

 

“Український паспорт увійде в 40 найбільш привабливих паспортів світу щодо можливостей подорожей. Вже пишаєшся українським паспортом, і це дуже важливе досягнення. Уже ніхто нас не переплутає з жодною країною світу, і я хочу всіх із цим привітати”, – заявив глава держави.

 

Водночас на зауваження журналіста, що росіяни критично оцінюють перспективи безвізу для України та передрікають масову міграцію українців на Захід, Порошенко нагадав пораду героя твору Булгакова не читати радянських газет зранку, бо вони псують апетит і травлення.

 

“Не читайте російських газет. Вони писали в 2014 році, що Україна розколеться навпіл, що буде реалізований їх проект “Новоросія” – нічого цього не відбувається. Вони недооцінили рівень любові українців до Батьківщини, до своєї власної землі. Готовність захищати її зі зброєю в руках, віддати життя за неї”, – пояснив Президент.

Він також наголосив, що українці зберегли пам’ять про своє європейське коріння та демонструють єдність щодо цивілізаційного вибору.

 

“Немає ніяких генів. Якщо вже повертатися до подій 100-річної давнини – були ліві і були праві. І вони тоді вперше виступили за розворот України до Європи. Одночасно – і ті, і ті. Їх атакували більшовицькими багнетами. Після цього майже 90 років Україна жила розколотою”, – нагадав глава держави.

 

За його словами, навіть у часи незалежності симпатії громадян не були визначені та коливалися в межах 30% чи то на користь ЄС, чи то так званого Митного союзу пострадянських країн.

 

“Зараз рівень підтримки європейської інтеграції – далеко за 70%. Рівень підтримки євроатлантичної інтеграції – за 50%. Це об’єднало країну”, – підкреслив Президент.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0