Українською ГТС зацікавилися вже більше десятка світових компаній – Порошенко

На даний момент триває робота з визначення компаній, які братимуть участь в модернізації та управлінні українською газотранспортною системою. Про це заявив Президент України Петро Порошенко у Мюнхені, відповідаючи на запитання Укрінформу.

 

“Відверто скажу, що робота була проведена дуже велика: НАК “Нафтогаз” найняв радника, який готує пропозиції щодо управління ГТС України, у повній відповідності до міжнародних правил, прозоро. Наскільки мені відомо, вже більше десятка всесвітньо відомих компаній заявили про своє бажання брати в цьому участь”, – сказав Порошенко.

 

Він зауважив, що уряд прийняв дуже важливі рішення з цього приводу.

 

“І коли ми визначимо коло компаній, які зможуть забезпечити транзит газу, забезпечити ефективну модернізацію газотранспортної мережі, забезпечити найбільшу вигоду для Української держави щодо експлуатації ГТС, ті й переможуть”, – підкреслив Порошенко.

Як повідомлялося, наприкінці грудня 2017 року Кабінет міністрів офіційно розпочав процес відбору партнера для спільної експлуатації газотранспортної системи.

Основним критерієм відбору партнера для спільної експлуатації ГТС є її максимальне завантаження.

 

Тоді ж Кабмін утворив робочу групу, яка займатиметься пошуком і відбором міжнародних партнерів для спільного управління українською ГТС. Головою робочої групи призначено віце-прем’єр-міністра Володимира Кістіона.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0