Укрзалізниця пропонуватиме працівникам житло, щоб зупинити відтік кадрів

ПАТ «Укрзалізниця» задля стимулювання молодих фахівців у галузі планує реалізувати програму забезпечення залізничників житлом. Про це розповів в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов під час зустрічі з працівникам депо “Фастів-1″, повідомили Укрінформу в прес-службі товариства.

 

“ПАТ «Укрзалізниця» стимулюватиме молодих фахівців та працівників гостродефіцитних робітничих професій залишатися працювати у залізничній галузі. Для посилення їх соціального захисту буде реалізовуватися програма забезпечення житлом”, – йдеться у повідомленні.

 

За словами Кравцова, на будівництво житла для залізничників на цей рік передбачено понад 100 млн грн, а на 2018-й – удвічі більше. “Ми хочемо завдяки такому потужному стимулу зберегти кадри у галузі”, – зазначив він.

 

Загалом програма будівництва житла для залізничників розрахована на 2018-2021 роки. За інформацією Кравцова, “Укрзалізниця” планує упродовж чотирьох найближчих років інвестувати в будівництво житла для залізничників близько 1,7 млрд грн.

Він зауважив, що сьогодні у галузі спостерігається відтік кадрів виробничих спеціальностей. Насамперед це пов’язано із рівнем заробітної плати, що залишається нижчим, ніж на аналогічні спеціальності в приватному секторі та у найближчому зарубіжжі. На думку Кравцова, посилення соціального захисту працівників товариства має зупинити дефіцит персоналу виробничих спеціальностей. Тому поступове підвищення зарплати залізничникам є пріоритетним завданням у найближчі роки.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0