Уряд очікує від нардепів конструктиву щодо бюджету – Кубів

Кабінет Міністрів готовий приймати конструктивні пропозиції від народних депутатів, у тому числі і щодо соціальних ініціатив, проте лише за умови одночасного визначення джерел забезпечення їх фінансування. Про це заявив перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку та торгівлі Степан Кубів на засіданні Погоджувальної ради, повідомляє Укрінформ.

 

«Ми готові обгрунтовувати наші пропозиції, приймати конструктивні пропозиції від колег-народних депутатів, рішення профільних комітетів… Але уряд не підтримуватиме пропозиції, за якими стоять нечіткі розрахунки. Ми готові підтримувати нові соціальні ініціативи, якщо будуть визначені джерела забезпечення видатків», – сказав Кубів.

При цьому він наголосив, що джерела фінансування нових соціальних видатків не мають передбачати збільшення податкового тиску на бізнес, а мусять бути «реальними, ринковими, прагматичними і підкріпленими законопроектами». Урядовець наголосив, що нинішній проект Державного бюджету базується на реальних доходах і видатках.

«Ми закладаємо в бюджет стимули для зростання економіки, підвищення соціальних стандартів, тому це соціально-орієнтований бюджет, не бюджет проїдання», – підкреслив Кубів.

 

За його словами, ключовими пріоритетами на наступний рік у проекті Державного бюджету визначені оборона, освіта, охорона здоров’я, енергоефективність, ремонт і будівництво доріг, підтримка малих і середніх фермерських господарств, продовження децентралізації і розвиток промисловості.

 

Перший віце-прем’єр-міністр також нагадав, що проект бюджету був переданий до ВР у визначені законодавством строки, і висловив сподівання на дотримання парламентом термінів у його розгляді та конструктивний діалог щодо його доопрацювання.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0