Уряд схвалив рішення про забезпечення 763 дітей-сиріт соціальним житлом

Кабмін ухвалив рішення, що дасть можливість забезпечити соціальним житлом 763 дітей-сиріт і побудувати 147 будинків для розвитку сімейних та інших форм виховання до кінця цього року. Відповідну постанову було ухвалено на засіданні уряду в середу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

 

Як зазначив міністр соціальної політики Андрій Рева, цією постановою вносяться зміни до постанови Кабміну від 15 листопада 2017 року № 877 щодо порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво/капітальний ремонт/реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво/придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

 

“У цьому році ми повинні забезпечити житлом дітей-сиріт, які випускаються із вищих навчальних закладів — це майже 700 чоловік. Прийняття цієї постанови дасть нам можливість забезпечити житлом 763 особи із числа дітей-сиріт і побудувати 147 житлових приміщень для розвитку сімейних і інших форм виховання”, – підкреслив Рева.

 

Він також пообіцяв, що житло буде побудоване до кінця цього року.

Разом з тим, міністр нагадав, що минулого року за кошти субвенції з державного бюджету було придбано 51 житловий об’єкт і будується ще три для дитячих будинків сімейного типу, у які влаштовано 334 дитини, і придбано 468 квартир як соціальне житло для 579 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

Водночас урядовець додав, що наразі ще із закладів інституційного догляду потрібно влаштувати чотири тисячі дітей, переважно віком від 12 років і старших.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0