Уряд ухвалив стратегію подолання бідності

Кабінет Міністрів України ухвалив Стратегію подолання бідності. Відповідний документ було ухвалено на засіданні уряду в середу, повідомляє Укрінформ.

 

«Ми абсолютно чітко фіксуємо основні напрямки діяльності уряду України щодо подолання бідності в нашій державі. Всі ці заходи мають завершуватися у 2020 році виконанням певних показників», – сказав міністр соціальної політики Павло Розенко.

 

За його словами, вже з 2020 року в Україні буде зменшено з 28% до 15% рівень бідності. «Особливо ми звертаємо увагу на рівень бідності серед працюючих осіб, що є ненормальним для розвинених країн. Ми плануємо, що виконання цієї програми дасть змогу зменшити рівень бідності серед працюючих з 18 до 11%», – сказав міністр.

 

Він переконаний, що виконанню цієї стратегії також сприятиме зменшення рівня безробіття до 9%. Водночас, переконаний Розенко, збільшиться адресність надання соціальної допомоги. «Плануємо, що частка бідного населення, яке буде охоплене програмами соціального захисту, зросте приблизно з 55% до 65% протягом п’яти років», – додав урядовець.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ