Уряд за жодних обставин не підніме пенсійний вік – Гройсман

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявляє, що пенсійна реформа передбачає запровадження абсолютно прозорих і однакових для всіх умов виходу на пенсію. Про це глава уряду написав на своїй сторінці у Facebook.

 

«Ми встановимо чесні абсолютно прозорі і однакові для всіх умови виходу на пенсію. Ми ліквідуємо дефіцит Пенсійного фонду, аби забезпечити ресурс для подальшого зростання пенсій», – запевнив Гройсман.

 

Глава уряду зазначив, що метою реформи є також відновлення соціальної справедливості для людей похилого віку, можливість забезпечити гідну старість нинішній молоді.

Він нагадав, що за пенсійну реформу у першому читанні проголосувало 282 народних депутати, представники більшості депутатських груп і фракцій, а також частина незалежних депутатів.

«Я дуже вдячний усім, хто підтримав наш законопроект, тому що тільки спільно ми зможемо відновити справедливість стосовно мільйонів наших пенсіонерів. Тоді я пообіцяв допрацювати реформу разом з усіма зацікавленими сторонами. І ми готові до будь-яких конструктивних пропозицій», – підкреслив Прем’єр-міністр.

 

Але, зауважив Гройсман, уряд має декілька базових принципів, від яких не відійде за жодних обставин. “Реформа буде проведена без підняття пенсійного віку. Вже від жовтня має бути збільшено пенсії для 9 млн пенсіонерів і скасовано нечесний податок на пенсії для працюючих пенсіонерів. Надалі пенсійні виплати будуть перераховуватись автоматично”, – підкреслив Прем’єр-міністр.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0