Уряд затвердив план заходів щодо розвитку малого і середнього підприємництва

Кабінет міністрів ухвалив план заходів з реалізації розробленої Мінекономрозвитку Стратегії розвитку малого і середнього підприємництва в Україні на період до 2020 року. Відповідне рішення прийнято на засіданні уряду в четвер, повідомляє кореспондент Укрінформу.

 

“В Україні діють майже 2 мільйони малих та середніх підприємств, що створюють більше половини всього валового продукту країни. Уряд та Мінекономрозвитку розуміють важливість підтримки та сприяння розвитку цього сектору економіки. Саме з цією метою ми ухвалили Стратегію розвитку малого і середнього підприємництва. Ухвалений сьогодні план, у свою чергу, покликаний активізувати та підвищити ефективність роботи уряду щодо імплементації прописаних у Стратегії напрямів”, – зазначив перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

 

Як повідомлялося, Кабмін у травні 2017 року схвалив Стратегію розвитку малого і середнього підприємництва в Україні до 2020 року.

Стратегія містить низку напрямів створення сприятливого середовища для його розвитку: розширення доступу до фінансування, спрощення податкового адміністрування, популяризація підприємницької культури та розвиток підприємницьких навичок, підвищення конкурентоспроможності та інноваційного потенціалу малого і середнього підприємництва.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0