Уряд затвердив порядок соціальної та профадаптації учасників АТО

Кабінет міністрів затвердив порядок організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції. Про це повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики.

 

«Мінсоцполітики розробило проект акта з метою утворення дієвого механізму організації професійного навчання (післядипломної освіти), а також надання інформаційних, консультаційних, профорієнтаційних послуг з цих питань, як невід’ємної складової соціальної адаптації до умов цивільного життя учасників АТО органами виконавчої влади АР Крим, структурними підрозділами з питань соцзахисту населення обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій, райрад», – йдеться у повідомленні.

Зокрема, за даними Мінсоцполітики, прийняття цього порядку дозволить створити дієвий механізм організації відновлення професійних навичок учасників АТО як невід’ємної складової їх адаптації до умов цивільного життя; забезпечити право учасників АТО на освіту впродовж життя; підвищити оперативність вирішення проблемних питань учасників АТО, пов’язаних з цивільною професійною діяльністю, та посилити їх конкурентоспроможність на ринку праці.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ8:56, п`ятниця, 23 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
14:33, четвер, 22 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0