Уряд затвердив порядок використання коштів Фонду енергоефективності – Зубко

Уряд затвердив статут Фонду енергоефективності та механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті 2018 року.

 

Так віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко прокоментував ухвалення відповідних постанов уряду.

 

Він наголосив, що це рішення є однією з основних умов для підписання фінансової угоди про співпрацю між урядом України та ЄС в рамках створення Фонду енергоефективності.

 

«Таким чином, створено умови для співфінансування його діяльності за рахунок донорської допомоги від міжнародних фінансових організацій», – зауважив Зубко.

 

За його словами, Фонд здійснюватиме підтримку ініціатив щодо енергоефективності, впровадження інструментів стимулювання і підтримки здійснення заходів з підвищення рівня енергетичної ефективності будівель та енергозбереження в житловому секторі. Робота Фонду також спрямована на забезпечення дотримання Україною міжнародних зобов’язань у сфері енергоефективності.

Як відомо, фінансування Фонду енергоефективності у держбюджеті на наступний передбачене у розмірі 1,6 млрд грн. Крім цього, на фінансування держпрограми з енергоефективності («теплі кредити») у проекті держбюджету передбачено 400 млн грн. Також, за словами віце-прем’єра, Європейський Союз надасть 100 млн євро підтримки програм Фонду енергоефективності.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0