Урядовий квартал охороняють 3,5 тисячі поліцейських

Порядок в урядовому кварталі у зв’язку з проведенням акції протесту під Верховною Радою забезпечують 3,5 тисячі правоохоронців. Про це розповів у середу журналістам речник МВС Артем Шевченко, повідомляє кореспондент Укрінформу.

 

“Зараз під Верховною Радою достатня кількість правохоронців. Вчора заявляли цифру 3,5 тисячі, вона  не зменшується, єдине – ми маневруємо своїми силами і засобами. Якісь підрозділи підходять, якісь відходять на обід чи відпочинок. У нас є чітке розуміння, що маємо достатню кількість людей і засобів, щоб забезпечити публічний порядок і безпеку, і ми можемо маневрувати ними в залежності від загострення чи, навпаки, полегшення ситуації”, – сказав Шевченко.

 

За його словами, на даний час мітингувальники поводяться мирно, ситуація в урядовому кварталі спокійна. В разі її загострення, зауважив Шевченко, реакція силовиків “буде адекватною”. “Якщо хтось буде себе агресивно поводити і нападати, він отримає законну протидію в межах чинного законодавства.  Законом передбачається в цьому випадку і застосування сили, і спеціальних засобів. Але ми сподіваємося, що до цього не дійде”, – сказав речник МВС.

Що стосується депутатів – організаторів акції протесту, то, за словами Шевченка, вони “поводяться так, як вважають за потрібне в своїй політичній діяльності”, і їх поведінка не завжди  адекватна. “В даному разі не всі депутати, на мій погляд, поводяться адекватно. Але на їх дії має реагувати ГПУ. Уже Генпрокуратура, якщо вбачатиме в діях цих депутатів ознаки карних правопорушень, вирішуватиме питання про притягнення їх до відповідальності”, – зазначив він. 


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0