УЗ “відпрацює” нічне харчування на пасажирах двох потягів

Укрзалізниця планує до кінця року експериментально запровадити cервіс повноцінного харчування у нічних поїздах, попередньо – на напрямках Івано-Франківська і Львова. Про це сказав у вівторок на прес-конференції в Укрінформі в.о. голови правління ПАТ “Укрзалізниця” Євген Кравцов.

 

“Ми плануємо запустити сервіс харчування в нічних поїздах до кінця цього року. Раніше хотіли запустити до кінця листопада, але наразі ще тривають перемовини з постачальниками, тому це зайняло трохи більше часу”, – сказав керівник Укрзалізниці.

 

Він зауважив, що запровадження харчування у класичних нічних поїздах є досить нетрадиційною послугою не тільки в Україні, але й в інших країнах. Тому Укрзалізниця, за його словами, планує запустити такий сервіс на початкових етапах лише на кількох напрямках.

 

“Попередньо це будуть напрямки Івано-Франківська і Львова, і ще, мабуть, Харкова. До Івано-Франківська і Львова точно. Це робимо для того, аби відпрацювати технологію, побачити економічний ефект і попит з боку пасажирів. Адже одна справа – обмежений рух в потягах “Інтерсіті” (де надається харчування), а інша – це масштабне перевезення нічними поїздами”, – зазначив Кравцов.

Він повідомив, що на даний час Укрзалізниця проводить перемовини з кількома постачальниками і підрядниками, які мають пілотно взяти в роботу ті напрямки, які пропонуються для експерименту.

“Після того, як ми побачимо економіку, рівень окупності, ми будемо проводити відповідні конкурсні процедури для того, щоб залучити якомога більше підрядників. У нас всього курсує 190 пар потягів. Це великий обсяг перевезень і величезний обсяг потенційного ринку. Тому нам потрібно спочатку побачили, як взагалі ця економіка працює», – підкреслив керівник Укрзалізниці.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0