В Україні готові впроваджувати 400 проектів у рамках Транспортної стратегії – 2030

У Міністерство інфраструктури в рамках Національної транспортної стратегії України-2030 обласними адміністраціями було подано 395 проектів на загальну суму 16,3 млдр євро.

 

Про це на круглому столі на тему «Реалізація інфраструктурних проектів при формуванні ефективних територіально-виробничих зв’язків та забезпечення поступового соціально-економічного розвитку: регіональний аспект» сказала керівник Офісу підтримки реформ при Міністерстві інфраструктури Олександра Клітіна, повідомляє прес-служба Мінінфраструктури.

 

“В рамках Національної транспортної стратегії України-2030 обласними адміністраціями будо подано у міністерство 395 проектів на загальну суму 16,3 млдр євро, 83% склали проекти модернізації автошляхів, 361 млн євро потребують для розвитку регіональні аеропорти, 110 проектів лежать у площині ТЕН-Т коридорів, 13 – у межах національного проекту GO Highway”, – сказала Клітіна.

 

Вона наголосила, що частину проектів буде профінансовано з Дорожнього фонду, але бюджетного фінансування на всі проекти не вистачить.

Наразі Україна має можливість залучати кредити європейських партнерів. Щоб залучити фінансування, регіонам необхідно визначити пріоритетність проектів, підготувати ТЕО та аналіз економічної ефективності за європейськими стандартами. З цією метою Офісом підтримки реформ незабаром буде організовано семінар для представників регіонів.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0