В Україні набули чинності антидемпінгові мита на імпорт російського шоколаду

Антидемпінгові мита на імпорт деяких видів шоколаду та інших готових харчових продуктів з вмістом какао походженням з Російської Федерації діють в Україні з 20 червня 2017 року і продовжаться на 5 років.

 

Відповідне рішення Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі вступило в силу через 30 днів після опублікування в офіційному виданні – газеті “Урядовий кур’єр“.

 

Антидемпінгове мито строком на 5 років у розмірі 31,33% буде застосовуватися до таких товарів: шоколад та інші готові харчові продукти з вмістом какао у вигляді блоків, плиток чи батонів з начинкою, масою нетто до 2 кг; шоколад і шоколадні вироби з вмістом какао, шоколадні цукерки, з начинкою або без начинки, які містять алкоголь; шоколад і шоколадні вироби з вмістом какао, шоколадні цукерки, з начинкою або без начинки, які не містять алкоголь; кондитерські вироби з цукру та їх замінники, виготовлені з цукрозамінників, з вмістом какао.

Як повідомлялося, 20 травня 2017 року МКМТ опублікувала рішення щодо запровадження антидемпінгових мит для шоколадних виробів з Росії терміном на 5 років.

Комісія встановила, що упродовж 2013-2015 років демпінговий імпорт в Україну деяких видів шоколаду та інших готових харчових продуктів з вмістом какао походженням з Російської Федерації здійснювався за цінами, нижчими за ціни національного товаровиробника. Це сприяло скороченню обсягів виробництва даної продукції в Україні на 7,63% та зменшенню обсягів продажів на внутрішньому ринку на 20,85%. Водночас впала рентабельність реалізації шоколадної продукції на внутрішньому українському ринку, скоротились виробничі потужності та зменшилась кількість працівників на виробництві. Натомість зросли залишки на складах.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0