В Україні не буде жодних реформ без високої правової культури – МОН

Без запровадження високої правової культури на всіх рівнях в Україні неможливо провести жодних реформ. Про це заявив перший заступник міністра освіти та науки України Володимир Ковтунець під час урочистого відкриття Всеукраїнського тижня права у Міністерстві юстиції, повідомляє прес-служба Мін’юсту. 

 

“До тих пір, доки ми в праві не будемо сповідувати європейські цінності, у нас не буде повноцінної європейської інтеграції. Дуже хотілося б, щоб цей тиждень права посприяв підвищенню правової культури на всіх рівнях”, – сказав Ковтунець.

 

При цьому, за його словами, ключову роль у цій справі відіграє правова освіта.

“Ми готові приступити до реформування правової освіти на європейських засадах”, – зауважив перший заступник міністра.

У свою чергу голова Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції Андрій Бутенко розповів, що проект був заснований ще у 2007 році молодими юристами: аспірантами та науковцями.

 

“За ці роки він став величезним державним проектом, до якого залученні судді Верховного та інших судів, найвідоміші юристи-практики, найвідоміші юристи-теоретики, міністр юстиції та вся його команда, начальники управлінь юстиції кожного регіону. Так само, як сьогодні в цьому залі, у кожному обласному центрі країни проходять аналогічні заходи”, – наголосив Бутенко.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0