Відзавтра вартість підключення до електромережі підвищується у 6 разів

У номері газети “Урядовий кур’єр” за 3 березня 2017 року опубліковано рішення Національної комісії, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, про підвищення у 6 разів плати за приєднання до електромережі. Відповідна інформація відображена в системі законодавства Верховної Ради.

 

“Публікації документа: “Урядовий кур’єр“, офіційне видання, від 03.03.2017 № 42″, – зазначається у картці документа.

 

Постанова НКРЕКП “Про затвердження ставок плати за стандартне приєднання електроустановок для Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя на 2017 рік” набуде чинності наступного дня після офіційної публікації, тобто з 4 березня 2017 року.

Як повідомлялося, постановою збільшено вшестеро питому вартість нестандартного приєднання електроустановок до електромереж на 2017 рік. Це рішення викликало негативний резонанс в екпертному середовищі, оскільки призведе до значного підвищення вартості підключення як нових генеруючих потужностей, так і будь-якого споживача, який планує приєднатися до мереж.

“Це рішення створює значний негативний вплив на інвестклімат в Україні та фактично унеможливлює створення нових виробництв. Дане рішення розроблялося з метою забезпечення прозорого механізму приєднання нових об’єктів до електромережі, проте розміри ставок на дану послугу є завищеними та необгрунтованими”, – зазначили, зокрема, в Українській асоціації відновлюваної енергетики.



Коментарі



Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *



СХОЖІ НОВИНИ



11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0