Використання антрациту за рік зменшиться майже на 50% – Кістіон

Завдяки програмі переведення антрацитових блоків українських ТЕС на газову групу за підсумками року Україна майже вполовину знизить використання дефіцитного антрацитового вугілля. Про це повідомив віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіонінформує Урядовий портал.

 

«Якщо ми раніше в рік споживали понад 9 млн тонн вугілля марки «А», то вже за підсумком цього року це буде близько 5 млн тонн. Це стало можливим завдяки задіяним урядом заходам з переведення антрацитових блоків українських ТЕС на газову групу», – зазначив віце-прем’єр-міністр.

 

За словами Кістіона, другий місяць поспіль в Україні на ТЕС спостерігається зменшення споживання вугілля антрацитової групи на 300 тисяч тонн. Такі темпи дають змогу вийти на річні обсяги використання антрациту Україною до 5 мільйонів тонн, що майже вполовину менше за минулорічні.

За його словами, якщо у листопаді минулого року Україна споживала 806 тисяч тонн вугілля марки «А», то вже цьогоріч у цьому ж місяці – 532 тисячі тонн.

Він додав, що стратегічним завданням наступного року є нарощення власного видобутку вугілля газової групи.

 

«Минулого тижня урядом була утворена Національна вугільна компанія, в яку ввійшло понад тридцять державних шахт. Наступний крок – призначення менеджменту, який повинен визначитися, які шахти перспективні, в які треба вкладати фінансовий ресурс для їх модернізації. Запустивши цей процес, ми маємо змогу скоротити витрати на утримання збиткових шахт у сумі 1,5 мільярда гривень на рік. Це і є кошти для модернізації вугільних підприємств з метою нарощення видобутку українського вугілля марки «Г», – резюмував Кістіон.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0