Виробництво техніки зросте більш як на 3 мільярди гривень – Гройсман

Запроваджена урядом програми стимулювання сільськогосподарського машинобудування дозволить у 2017 році виробити української техніки на більше ніж 3 млрд грн та збільшити її частку на ринку до 30%. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомляє Урядовий портал.

 

“Ми зараз зробили програму, яка у 2017 році дасть можливість виробити української техніки на більше ніж 3  млрд  грн. Тобто ми займемо приблизно 30% ринку сільськогосподарської техніки. Це означає, що навколо цього будуть десятки тисяч робочих місць”, – заявив Прем’єр-міністр.

 

Зазначається, що в структурі економіки країни промислові виробництва займають 31%.

“Я не даремно сьогодні відвідую промислові підприємства, тому що я вважаю, що наша промисловість має величезний потенціал для розвитку, нам потрібно тільки створити умови. І ми такі умови почали створювати”, – зазначив Глава уряду.

Розвиток національної економіки є одним з головних пріоритетів уряду, наголосив Прем’єр-міністр.

З цією метою уряд, зокрема, розпочав “капітальний ремонт” країни, розвиває енергетику, наростив видобуток українського газу, здійснює інші заходи у напрямку досягнення енергетичної незалежності.

Серед іншого, розроблені програми, спрямовані на підтримку металургії, поглиблення сільськогосподарського виробництва. Уряд працює над програмами імпортозаміщення в усіх секторах економіки для збільшення кількості робочих місць для українців.

У 4 кварталі 2016 році ВВП країни показав зростання у 4,7%. Це свідчить, що програми, які запускає уряд, дають свій позитив, зазначив Гройсман.

“Ми маємо бути енергонезалежною, економічно сильною і соціально справедливою країною. Це моє завдання як Прем’єр-міністра, я щоденно над цим працюю. І вважаю, що ми маємо усі можливості для того, щоб у українців були вищі заробітні плати, справедливі пенсії, щоб українці їздили по нормальних дорогах, у нормальних потягах, щоб унаслідок децентралізації ми отримали доступ до якісних дитячих садочків, шкіл, охорони здоров’я”, – наголосив він.

Ті заходи, що сьогодні закладає уряд, будуть мати позитивний ефект, переконаний Прем’єр-міністр.

“Ми здатні і ми обов’язково досягнемо успіху. Успіх означає лише єдине – підвищити якість життя людей: від людей похилого віку до дитини”, – підкреслив Глава уряду.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0